trendear

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
logo 1
Mangırlar A.Ş. Kimdir?

1983 yılından bu yana ticari faaliyetlerinden kazanılan tecrübeler ve ticari faaliyetlerin birikimleri ile 2005 yılında bünyesinde birleştirilmesi ve kurumsal bir yapı oluşturulmasına karar verilerek Mangırlar Ticaret Anonim Şirketi kurulmuştur.

Mangırlar Ticaret A.Ş. çeşitli sektörlerdeki iştirak şirketleri ile güçlü bir yapıya sahiptir. A yetkili Sigorta Acenteliği, Personel Servis Taşımacılığı, Otomat İşletmeciliği, Yurt İçi Nakliye Taşımacılığı, e-Ticaret – Yazılım Geliştirme – AR-GE ve teknoloji geliştirmede faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Misyonumuz

Mangırlar A.Ş. olarak, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunarak onların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Sigorta acenteliği, yiyecek içecek otomat işletmeciliği, personel servis taşımacılığı ve kara nakliye taşımacılığı alanlarında en yüksek standartlarda çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde lider konuma gelerek, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle müşteri beklentilerini aşmayı ve sektörde örnek bir şirket olmayı amaçlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve sürekli iyileştirme anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürerek, Mangırlar A.Ş.’yi global arenada tanınan ve tercih edilen bir marka haline getirmek vizyonumuzdur.

Whatsapp
Mangırlar Sigorta
Mangırlar Sigorta
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Alemo Dijital tarafından güçlendirilmiştir.