0282 717 75 75

Biz Kimiz ?

1989 yılında şahıs firması olarak Bölgenin ihtiyaçları göz önüne alınarak personel servisi ve nakliye alanlarında faaliyetine başlamıştır. Firmamız sektörel teknolojiyi takip ederek 2005 yılında A yetkili sigorta acenteliği, Kahve otomat işletmeciliği ile gelişimini sürdürmektedir.

    Neler Yapıyoruz ?

    Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını anlayarak çıkarları doğrultusunda en iyi çözümleri sunuyoruz. Bu bağlamda personel servis taşımacılığı ,şehir içi ve şehirler arası nakliye ,sigorta ,kahve otomatı makine gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Günümüz de rekabet koşulları gereği zamanında teslim artı kalite eşittir müşteri memnuniyetini sağlayabilmemiz için firmamız bünyesinde geliştirdiğimiz kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımı sayesinde müşterilerimizin sipariş durumlarını anlık olarak takip edebilmelerini kolaylaştırdık.

    Neler Yapmak İstiyoruz ? (Vizyonumuz)

    Sektörümüzde Standartların Üzerinde Farklılaşarak Tercih Edilen Lider Bir Firma Olmak

Mangırlar

Nakliyat üzerinden bir çok şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığı işi gerçekleştirildi. Her geçen gün kendini geliştiren ve yenilenen Mangırlar sizlere daha iyi bir taşınma deneyimi yaşatmak için çalışıyor.

Çözüm Ortakları

Firmamız Mangırlar A.Ş. Otomat, otomatik satış makineleri sektöründe sıcak/soğuk içecek ve hazır yiyecek otomat makinelerinin ithalatı, operatörlük, satışı ve satış sonrası servisi hizmetini vererek faaliyet göstermektedir.